Enerji Oscarları için başvurular başladı

Başlangıç Tarihi: 22.08.2014 09:00
Bitiş Tarihi: 22.08.2014 12:00
Yeri: Ankara‘da Genel Merkez Eğitim Salonu
Ekleyen: Serap Akyel | İzlenme: 795
Enerji Oscarları için başvurular başladı


Enerji sektörünün en önemli paylaşım platformu olan ICCI, bu sene dördüncü kez enerjinin Oscar`larını "ICCI 2014 Enerji Ödülleri" töreniyle sahiplerine verecek.

Enerji sektörüne yönelik hizmetleri ve katkıları desteklemek amacıyla verilen Enerji Oscarları için geri sayım başladı. İleri vadede yapılacak projeleri ve hizmetleri de teşvik etme amacını taşıyan ICCI 2014 Enerji Ödülleri, 3 kategoride toplam 9 Ödül ile Enerji Santrallerini ve Verimlilik Projelerini onurlandıracak.

Enerji alanında özverili çalışmaları teşvik etmek amacıyla, geçtiğimiz yıl ICCI 2013 kapsamında Türkiye`de üçüncü defa sahiplerini bulan Enerji`nin Oscar`ları, Eylül 2014 tarihinde Ankara`da yapılacak muhteşem bir törenle dördüncü kez sahiplerine ulaşacak.

Özellikle yenilenebilir enerji alanında yapılan yatırımları desteklemek amacıyla da verilen Enerji Oscar`ları, bu sene Yenilenebilir Enerji Santrali kategorisinde; Rüzgar, Hidroelektrik, Jeotermal, Biyokütle ve Atık ile Güneş alanında, Termik Santral`de ise, Doğalgaz, Kömür ve Atık Isı projeleri yarışırken, Verimlilik Projeleri kategorisinde yapılan başvuruların en iyilerini onurlandıracak.

Başvurular enerji ödülleri jüri üyeleri tarafından ölçülebilir kriterlere verilecek puanlama sistemi ile değerlendirilip, her kategoride en yüksek puanı alan başvuruya ödül verilecek.

Başvuru yapacak firmalar gerekli bilgilere enerjiodulleri.com web sitesinden ulaşabilecekler.
 

reklam

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kalan Zaman

Bitmistir!

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam