Jeotermal.com - Jeotermal, Jeotermal Enerji, Termal, Mineralli Su | Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş.

Firma Sayfası

Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş.

Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim  A.Ş.
Yetkili Kisi: Başak ÇİMEN
Firma Adı: Çelikler Jeotermal Elektrik Üretim A.Ş.
Adresi:
Ankara/Çankaya
Telefon: 3124461020
Fax: 3124465700
Web Sitesi: http://www.celiklerholding.com.tr
E-Mail: tahir.celik@celiklerholding.com.tr

Firma Hakkında

Çelikler Holding

Grubumuz Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çelik tarafından 1958 yılında temeli atılmış olan Çelikler Taahhüt, şu anda diğer grup firmalarımızla birlikte Çelikler Yatırım Holding A.Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

ÇELİKLER HOLDİNG; İnşaat-Taahhüt, Enerji, Madencilik, Turizm ve Hazır Beton gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe; Otoyol, Köprü, Demiryolu, Bina, Konut, Kanalizasyon, Yağmursuyu, İçmesuyu, Atıksu, Dere Islahı, Gölet, Dekapaj, Hazır Beton, Madencilik sektöründe; Kömür ve mermer üretimi, Turizm sektöründe; Otel İşletmeciliği, Enerji sektöründe; Termik, Jeotermal ve Hidroelektrik Santrallerinden elektrik üretimi yapmaktadır.

Grubumuz, insan yaşamının bir parçası olan bu projeleri üstün hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek,bulunduğu sektörlerde yüksek kalite ilkesini ortaya koymuştur. Projelerinde son teknolojiyi kullanarak sektöre yenilikler getirmiş, bunun yanı sıra üretime de katkıda bulunarak, ülke ekonomisinin gelişmesine ve büyümesine hizmet etmeye devam etmektedir.

Türkiye’de sanayide ve taahhüt sektöründe bir çok projeyi başarıyla tamamlayan ÇELİKLER HOLDİNG, bünyesindeki uzman deneyimli kadrosu, bilgi birikimi, sahip olduğu geniş makine ve ekipman parkının yardımıyla ülkemizde en büyük altyapı ve üstyapı projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde büyük bir tecrübe ve kapasiteye sahiptir.

reklam