SNS Jeotermal de Fuarda Yerini Aldı

24.01.2015 13:19 | 1418 | Editör
SNS Jeotermal de Fuarda Yerini Aldı

Ankara da düzenlenen 2.Expo Jeotermal Ekipmanları fuarına SNS Jeotermal Sondaj Arama Ltd. Şti. de katıldı.

SNS Jeotermal yetkilisi sayın Salih Özen ile yapmış olduğumuz görüşmede firmaları ile önemli bilgiler aldık.

Özen; Firmalarının on yılı aşkın bir süredir Türkiye yeraltı kaynaklarının araştırılmasına yönelik çalışmalar yaptığını, bu süre zarfında gerek bilimsel alet ekipman yönünden, gerek deneyimli mühendis kadrosu, gerekse bilgi birikimi yönünden Türkiye Jeotermal Sektöründe öncü firmalardan biri haline geldiğini belirtti.  
Firmalarının ülkemizdeki jeotermal kaynakların çeşitli bilimsel yöntemler kullanılarak araştırılması, yeryüzüne çıkarılması ve bu kaynakların etkin kullanılmasına yönelik projeler hazırlayıp, kaynaklarımızın daha etkin kullanımı ve kaynak israfının önüne geçilmesi SNS Jeotermal için toplumsal bir vazife olduğunun da altını çizdi.. 
Sadece mevcut sahaların araştırılmasıyla kalmayıp, yatırımcılara yeni ruhsat sahalarının bulunması, yeni ortaklıkların kurulmasına yardımcı olmak, mevcut sahalarınızın değerlendirilmesini yapıp teknik sorumluluk hizmetlerini yerine getirmek de hizmetlerinin arasında olduğunu ifade etti.

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler