Expo Geothermal'i Neden Ziyaret Etmelisiniz

24.10.2015 16:13 | 1436 | Admin
Expo Geothermal'i Neden Ziyaret Etmelisiniz

Her yıl düzenlenen Expo Geothermal Fair bu yılda Ankara'da düzenlenecek. Bir çok yenilikle kapılarını ziyaretçilerine açan fuarı ziyaret edecekleri bu yılda bir çok süpriz bekliyor. 

 

Peki Expo Gothermal Fair'i ziyaretmeniz neden önemli !

 

Jeotermal Fuarı’nı Ziyaret Etmek İçin 5 Önemli Neden

 

Yenilenebilir enerji kaynakları içerisinde en çok dikkat çeken ve merak edilen enerji, kuşkusuz Jeotermal enerjidir.

 

Termal sularla sağlanan teknolojinin günümüzde ilerlediği son noktayı bu fuarda görebilirsiniz.

 

   Termal suların ve buharın gücünün hangi işlemlerden nasıl geçerek, izlediği yolla neler yapıldığını, yerin metrelerce altından çıkan suların sıcaklığıyla hangi sektörlerin doğduğuna şahit olabilirsiniz.

 

   Jeotermal enerjinin onlarca sektörde kullanıldığını öğrenip, kaynağı hiçbir zaman tükenmeyecek bir enerjiye göre uygulanan teknikleri, bu fuarda yerli ve yabancı birçok firmanın nasıl kullandığını görebileceksiniz.

 

   Aslında Türkiye’nin Jeotermal enerji bakımından ne kadar zengin bir ülke olduğunu kavrayacak, Dünya üzerinde ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu öğreneceksiniz. 

 

   Jeotermal enerjiye göre üretilen vanalar, pompalar, esanjörler, borular, kazanlar, ölçüm cihazları ve daha birçok ekipmanın yanı sıra büyük seralar ve santrallerin kurulmasında bu enerjinin etkisi oldukça büyük olduğunu görüp, bu işi yapan yerli ve yabancı şirketlerle birebir iletişim kurabilirsiniz.

 

Sanayinin de Başkenti Ankara

 

   Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulduğu şehir olan Ankara, bu siyasi tarihinin yanı sıra günümüzde artık sanayinin de başkenti konumunda.

 

   Başkentin birçok bölgesinde kurulmuş olan organize sanayi bölgeleri, üretimin şehre, dolayısıyla ülkeye katkılarını artırmakla kalmayıp aynı zamanda her büyük şirketin Ankara’da genel merkezi olmasını sağlamaktadır.

 

   Yakın geleceğin enerjisi olan Jeotermal’i ortaya çıkışından dağılımına kadar olan tüm süreçleri hem akademik, hem de fuar anlamında anlatan Expo Geothermal’i 21 – 22 – 23 Ocak 2016’da Ankara Congresium’da ziyaret edebilirsiniz.

 

http://powernextfair.com/fuar/3.%20Expo%20Geothermal/2/detail

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler