3. Expo Jeotermal Fuarından Karizma Enerji İle Söyleşimiz

22.01.2016 13:09 | 1355 | Erkan Sancak (CFO)
3. Expo Jeotermal Fuarından Karizma Enerji İle Söyleşimiz

3. Expo Jeotermal Fuarına katılan Karizma Enerji ile söyleşimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Karizma Enerji, Türkiye nini maden sektöründe öncü kuruluşlarından biri olan Çevik Grup tarafından ülkemizin Enerji ihticacının karşılanmasına katkı sağlamak ve "Nesiller Enerjisi" olma düşüncesi ile 2009 yılında Germencik ilçesinin Ortaklar beldesinde kurulmuş bir şirkettir.

Karizma enerji, sondaj sektörünün zamanla artan ihtiyaçlarını karşılamak ve yerli hizmet amacıyla, bu anlamda Türkiye nin 3500m. delme kapasiteli tam hidrollik ilk sondaj makinesini İtalya menşeili olarak ithal ederek bünyesine katmıştır. Ayrıca Amerika menşeili Çimentolama Ünitesini de bünyesine katarak sondaj hizmet sektörüne ilk adımlarını çalıştırdığı deneyimli personellerle güvenle atmıştır.

Şirketimiz jeotermal sondaj başta olmak üzere petrol ve doğalgaz sondajları, kuyu hizmetleri ve kuyu tamamlama alanlarında sektörün tüm ihtiyaçlarını, dünyanın lider üreticilerinde tedarik ettiği ekipman ve donanımlarla karşılar hale gelmiştir.

Sektörün ihtiyacı olan bakım, onarım ve yedek parça talebini karşılayabilmek amacıyla 5.000 m2 açık bir geri hizmet tesisi kurulmuştur. Ekipmanların ve bakım hizmetlerinin yerleştirilmesi için ayrıca tesis bünyesinde AR-GE çalışmaları da yapılmaktadır. Tesis sondaj sektöründe diğer firmaların taleplerini de karşılamaktadır.

  • Enerji

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler