3. Expo Jeotermal Fuarından Green Chemicals İle Söyleşimiz

22.01.2016 15:44 | 1219 | Erkan Sancak (CFO)
3. Expo Jeotermal Fuarından Green Chemicals İle Söyleşimiz

Fuarın diğer bir katılımcısı olan Green Chemicals firmasının yetkililerinden Can Ali Aydın ve İrem Atay ile yapmış olduğumuz söyleşiyi sizlerle paylaşmak istedik.

GREEN Chemicals, 1995 yılında tamamen ulusal sermaye ile kurulmuş çok ortaklı ve alanında en büyük yerli firma konumundadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyetlerini sürdüren GREEN Chemicals, hızlı büyüme ve yüksek performans gösteren lider bir firmadır.

 

GREEN Chemicals; su şartlandırma, metal yüzey işlem, oil & gas, endüstriyel sistemler, otomasyon ve yapıştırıcı konularında hizmet vermektedir.

 

GREEN Chemicals, doktora düzeyinde eğitimli yerli ve yabancı mühendis kadrosunun yanı sıra, üniversitelerin de teknik desteği ile güçlü bir Ar-Ge birimine sahiptir.

 

Amacımız:

 

Teknolojiyi yakından izlemek ve yeni teknolojiler ile üretim yapmak,

Ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşlarının girdi maliyetlerini, kaliteyi ön planda tutarak / yükselterek düşürmek,

Proseslerin ömürlerini korumak,

İşletme maliyetlerini minimize ederek proseslerden maksimum verim almak,

<span style="font-size:12.0pt;line-height:107%;font-family: " new="" times="" tr"="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="">ve bu doğrultuda ürettiğimiz teknolojik ve çevre dostu ürünler ile sanayiye/müşterilerimize hizmet vermektedir.

Uzman ekiplerimizce, yeni araştırma ve geliştirmeler yakından takip edilmektedir. Bu yenilikler doğrultusunda tasarlanıp firmamıza ait özel uygulama teknikleri ile üretilen dünya standartlarındaki ürünlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan girişimci mühendislerimiz vasıtasıyla sanayiye güvenilir ve ekonomik servis hizmeti ile birlikte sunulmakta olup, proseslere katkı sağlamaktadır.

 

GREEN Chemicals, kendi uzman kadrosunun yanı sıra, ulusal ve uluslararası organizasyonunda yer alan toplam 300 kişilik tecrübeli kadrosu ile sanayiye en iyi hizmeti en ekonomik şekilde vermeyi ilke edinmiştir.

 

  • Enerji

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler