Jeotermal.com - Jeotermal, Jeotermal Enerji, Termal, Mineralli Su | 2017 Yılı Amatör Jeotermal Fotoğraf Yarışması

2017 Yılı Amatör Jeotermal Fotoğraf Yarışması

10.06.2017 23:17 | 505 | Editör
2017 Yılı Amatör Jeotermal Fotoğraf Yarışması

 

Efeler 1 Ayırma İstasyonu , Kristi McGinley, Veizades and Associates, Inc., San Francisco, Kaliforniya, ABD. Sayın Mansiyon GRC Fotoğraf Yarışması 2016.

 
2017 Yılı Amatör Jeotermal Fotoğraf Yarışması

Jeotermal Kaynaklar Konseyi (GRC), tarafından bu yıl da düzenlenecek olan  2017 Amatör Jeotermal Fotoğraf Yarışması düzenlenecek. Yarışmanın amacı, dünyadaki jeotermal enerjiyi içeren kaliteli fotoğrafçılığı sergilemek.

 

Kazananlar 1-4 Ekim tarihleri arasında ABD'nin Utah kentinde Salt Lake City'de düzenlenen GRC Yıllık Toplantısı ve GEA GeoExpo ' da ilan edilecek . Bu yılki toplantı teması " Jeotermal Enerjinin Gücü ".

 

Birincilik ödülü sahibi 150 $, ikinci sırada 100 $ ve üçüncü  75 $ ödülünü alacak. Onur Mansiyon fotoğraflara sertifikalar verilecek. 

 

Jeotermal enerji üretimi, Geliştirilmiş Jeotermal sistemleri (EGS), direkt kullanım ve jeotermal ısı pompaları gibi jeotermal enerjiyle ilgili herhangi bir konuda fotoğraf çekimi yapılabilir. Bunlara, kuyu testi, sondaj, jeotermal ekipmanın çalışması, yeni geliştirilen ekipman veya tesis işletimi, jeotermal bitki veya tesis sahasının inşası ve jeolojik alanlar veya yüzey bulguları (jeotermal keşif veya geliştirme potansiyeline sahip olma durumu) dahildir.

 

GRC web sitesinde, gönderim formu da dahil olmak üzere , GRC Amatör Fotoğraf Yarışması hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz . Gönderimler için son tarih 18 Ağustos 2017'dir.

 

 

Kaynak İçin Lütfen Tıklayınız

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler