Filipinlilerin Ünlü Markası PHINMA Benzin, Jeotermal Arama Ünitelerini Bir Araya Getiriyor

17.06.2017 00:23 | 510 | Editör
Filipinlilerin Ünlü Markası PHINMA Benzin, Jeotermal Arama Ünitelerini Bir Araya Getiriyor

Filipinlilerin Ünlü Markası PHINMA Benzin, Jeotermal Arama Ünitelerini Bir Araya Getiriyor

Myrna M. Velasco: PHINMA Energy Corporation, yeni kurulan yan kuruluşu PHINMA Petroleum and Geothermal, Inc.'de petrol ve jeotermal enerji alanında kendi iş birimlerini birleştirdi.

Şirketin kurumsal kimliği eski Trans-Asya Petrol Şirketi'nden çıktı ve bu, PHINMA Group'un takip ettiği sürekli yeniden markalaşma sürecinin bir parçası oldu,

Değişik ana sözleşmede, şirketin "ham petrol, doğalgaz ve doğalgaz sıvılarının aranması, araştırılması, keşfedilmesi, keşfedilmesi, geliştirilmesi, ekstraksiyonu, üretimi ve kullanılması işine" devam edebilmesi öngörülmüştür.

Aynı şekilde "işleme, imalatı, rafine etmeyi, pazar hazırlamayı, satmayı, satmayı, satmayı ve taşımayı ve başka şekilde ham, çiğ veya rafine durumda işlemesini" yapabilir.

Şirket ayrıca, jeotermal sektörünün de dahil olduğu, hizmet sözleşmeleri, katılımcı anlaşmalar ve toprak, maden ve maden hakları ile ilgili diğer tüm sözleşme veya imtiyaz şekilleri yoluyla alım, satım, takas, kiralama, menfaat elde etme "garantisi altındadır.

PHINMA grubu yıllar geçtikçe upstream petrol ve gaz segmentinde girişimler yapıyor ve şu anda 12 megavat kapasitesindeki genişlemesine ilerleyen Maibarara jeotermal enerji tesisinde önemli ortaklık anlaşması imzalamıştır.

Şirket, projede yüzde 25 hisseye sahip. İlk etapta halihazırda 20MW kapasiteli ticari işletme var. PHINMA Energy, Batangas'ın Mabini'deki potansiyel jeotermal gelişimi için Basic Energy Corporation ile 20 ila 60 megavat potansiyel kapasitesi için ortaklık kurdu

Kaynak İçin Lütfen Tıklayınız 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler