Hizmetlerimiz

Jeotermal enerji ruhsat temini ve başvuru sürecinden yatırımınıza kadar yanınızdayız.

Jeotermal Ruhsat Alımı

Jeotermal Kaynak, Doğal Mineralli Su ve Jeotermal Kökenli Gaz ruhsat alanı tespit etme, başvuru yapma, arama projeleri hazırlama, Arama ve İşletme Ruhsatı alma süreçlerini yürütüyoruz.

Jeotermal Araştırma

Firmanıza ait ruhsatlar üzerinde detaylı incelemeler yaparak yatırımınıza en uygun saha araştırmaları yapıyoruz. Ayrıca ruhsatınızın arama ve işletme faaliyet raporlarını hazırlıyoruz.

Ruhsat Satış / Sözleşme

Jeotermal arama ve işletme ruhsatlarınızın satış, devir prosedürlerinizi yerine getiriyor alıcı ve satıcı arasında gerekli satış sözleşmelerini hazırlıyoruz.

Fizibilite Raporu

Jeotermal kaynaklı sera, meyve-sebze kurutma tesisi ve şehir ısıtma projelerinizin yatırım ve mühendislik fizibilitelerini hazırlıyoruz. Doğru yatırım için tüm yönleriyle araştırıyoruz.

Sondaj Hazırlığı

Sondaj çalışmalarınız öncesinde tüm izinlerinizi ve sondaj programlarınızı hazırlıyoruz. Ayrıca piyasa araştırması ve sondaj kontrollüğüyle hataları en aza indirmeye çalışıyoruz.

Proje Yapımı

Yatırımlarınıza ait tüm alt yapı projelerini hazırlayarak üst yapı imalatlarınızı geçişinizi kolaylaştırıyoruz. Modern Sera yatırımlarının tüm projelerini hazırlayarak işinizi kolaylaştırıyrouz.

+ 13
Ruhsat alındı
+ 0
Faaliyet Raporu
+ 1
Ruhsat Satışı

Jeotermal Ruhsat Alımı

Jeotermal Kaynak, Doğal Mineralli Su ve Jeotermal Kökenli Gaz arama ve işletme ruhsatı alımı

Jeotermal Kaynak Arama

Jeotermal kaynak ruhsatlarınızda jeolojik ve jeofizik arama hizmetleri

Zemin Etütleri

Yenilenebilir enerji projeleriniz kapsamında yapılması gereken zemine etüt çalışmaları

Enerji Çözümlerinde Yanınızdayız

Sorularınız mı Var?

Sıkça Sorulanlar

Evet, web sitemizde ilgili bölümlere girrek bize ulaşabilirsiniz. Sizlere Zoom, Skype, Whatsapp, Hangouts gibi uygulamalar üzerinden destek verebiliriz.

Ülkenin her yerinde jeotermal enerji arama ve geliştirme hizmeti veriyoruz. Sahada jeotermal enerji varlığı ile ilgili durum hakkında sizlere destek oluyoruz.

Ruhsat üzerinde sizin için araştırma yapabilir, yatırımcılar bulabilir, satışını gerçekleştirebilir veya terkini sağlayabiliriz.

Evet, projenize en uygun maliyetle yeterli miktarda ekip ve ekipmanla sondaj çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz. Sondajları partner firmalar aracılığıyla yapıyoruz.

Fatih ÜÇGÜN

Jeoloji Yük. Müh.