Oceanmec Energy Kasım Ayında EIF ve ADIPEC de Yer Alacak

01.11.2018 23:16 | 247 | Admin
Oceanmec Energy Kasım Ayında EIF ve ADIPEC de Yer Alacak

Oceanmec Energy International, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığın destekleriyle 11. kez düzenlenen “Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda enerji sektörünün tüm jeotermal ve petrol firmaları ile bir araya gelecek.

8-9 Kasım tarihleri arasında Congresium Ankara Ato Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek fuarın 2.günü Oceanmec Energy Operasyon müdürü tarafından sektöre know how olarak kazandırılan Kalibrasyon Merkezi projesinin detayları sektör ile paylaşılacak.

Türkiye ‘de Jeotermal pazarını geliştirmek ve sektörün zamanla artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Oceanmec Energy, Kasım ayında katılımını sağlayacağı diğer önemli fuarı 12-15 Kasım Dubai’de dünyanın en büyük Petrol Fuarı ve Konferansı (ADIPEC) de yer alacaktır. Uluslararası firmalarla görüşme sağlayıp sektörel bilgilerin Türkiye’de uygulama standartları, dünya pazarına sunulacaktır.

Etiketler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler