Enerji Verimliliği Derneği’nin 14. Şubesi Adana’da Açılıyor

18.02.2015 16:33 | 979 | Erkan Sancak (CFO)
Enerji Verimliliği Derneği’nin 14. Şubesi Adana’da Açılıyor

Enerjinin etkin ve verimli kullanılabilmesi için farkındalık oluşturmak, ayrıca bilimsel ve teknik araştırmalar yaptırmak ve sonuçlarını kamu kuruluşları ve vatandaşlar ile paylaşarak verimliliği arttırmak için tüm Türkiye’de etkin projeler geliştiren Enerji Verimliliği Derneği’nin 14. Şubesi Adana’da açılıyor.

Güçlü yönetimi ve nitelikli teknik altyapısı ile başarılı kampanyalar ve etkinlikler düzenleyerek toplum üzerinde enerji verimliliği konusunda kısa zamanda farkındalık oluşturmayı başaran Enerji Verimliği Derneği’nin yeni şubesi Adana Sanayi Odası’nda (ADASO) faaliyet gösterecek.


Enerji Hanım, Enerji Çocuk, Enerji Verimli Ulaşım ve Enerji Verimli Sanayi’den oluşan Enerji Takımı ile Türkiye’nin dört bir yanında etkin projeler gerçekleştiren Enerji Verimliliği Derneği’nin şube sayısı, Adana’da açılacak şubeyle beraber 14’e çıkacak.

Enerji Verimliliği Derneği Başkan Vekili Adnan Ersoy Ulubaş ve aynı zamanda Adana Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı da olan Enerji Verimliliği Derneği Adana Şube Başkanı Zeki Kıvanç’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Enerji Verimliliği Derneği Adana Şubesi açılış töreni, 20 Şubat 2015 Cuma günü saat 10.30’da Adana Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

ADASO Başkanı Zeki Kıvanç’ın başkanlığındaki Enerji Verimliliği Derneği Adana Şubesi’nde, Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe Başkan Yardımcısı, Adana Ticaret Borsası Başkanı Muammer Çalışkan Sayman, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Mustafa Güneş Genel Sekreter, Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı Hüseyin Nuri Çomu, Adana Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütçü ve Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Ahmet Teke ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler