3. Expo Jeotermal Fuarından Egesim Firması İle Söyleşimiz

22.01.2016 16:17 | 1373 | Erkan Sancak (CFO)
3. Expo Jeotermal Fuarından Egesim Firması İle Söyleşimiz

Fuarın diğer bir katılımcısı olan Egesim firmasının yetkililerinden Selçuk bey ve Abdurrahman bey ile yapmış olduğumuz söyleşiyi sizlerle paylaşmak istedik.

Jes santralleri elektrik veotomasyonunda lider isim olan Egesim firması, sahip olduğu know-how ve almış olduğu “En iyi otomasyon çözümü” ödülü ile 13 adet jeotermal tesisin elektik ve otomasyon sistemlerini tamamlayan Egesim, yeni santraller için Ar-Ge çalışmalarını sürdürüyor.

Jeotermal enerji santrallerini yenilikçi mühendislik anlayışı ve son teknoloji ile buluşturan Egesim, bu alanda anahtar teslimi çözümler sunarak sektördeki uzman kimliğiyle bir marka haline gelmenin gururunu yaşıyor. Egesim, enerji sektöründe; enerji nakil hatları, şalt sahası, enerji izlemei OG-AG pano üretimi ve montajları, sürücü sistemleri, proses otomasyonu ve SCADA sistemleri, yangın algılaa ve söndürme ve sistemleri, CCTV, aydınlatma, EPC çözüm partnerliği, bakanlık kabulü ve E.T.K.B. na elektrik projelerinin onaylatılması işlerini proje aşamasından itibaren anahtar teslimi özel çözümler üreterek başarılı bir çok projeye imze atan bir isim.

Üç farklı yerleşkede görev yapan uzman personel ve deneyimli mühendis kadrosuyla Egesim, “Siemens Partnerlik” kimliği altında elektrik ve enerji sektöründe başrol oynayan dünya markası firmalara mühendislik tecrübesini aktarıyor. 500 kişilik geniş kadrosuyla Egesim in amacı, yenilenebilir enerji çözüm ortağı olarak ülke sermayesine her daim katkıda bulunmak ve yatırımlara değer katıyor.

 

 

  • Enerji
  • Enerji

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler