4. Expo Jeotermal Fuarının Tarihi ve Yeri Belli Oldu

13.04.2016 21:43 | 1155 | Admin
4. Expo Jeotermal Fuarının Tarihi ve Yeri Belli Oldu

Jeotermal enerji kaynakları açısından Avrupa’da lider, Dünya’da ise 5. Sıradaki konumuyla çok önemli bir potansiyele sahip ülkemizde, sektörün büyümesini sağlayan Geothermal Expo, yeni yatırımların önünü açmak için 4. Kez ziyaretçisiyle buluşuyor. 

Demos Fuarcılık tarafından her yıl gerçekleştirilen ve sektörün sabırsızlıkla beklediği Expo Jeotermal fuarının bu yıl yapılacağı yer ve tarihi belli oldu. 

Yakın bir tarihte lansman toplantısının yapılacağı duyumunu aldığımız 4. Expo Jeotermal Fuarı 12-13-14 Ocak 2017 tarihlerinde İSTANBUL FUAR MERKEZİ'nde yapılacak. 

 

Yenilenebilir enerji kaynakları arasında büyük paya sahip Jeotermal’in, yeni sahalarda kullanılması, tesislerin yapımı ve gereken ekipman ile teknolojinin sağlanması açısından sektörün önde gelen firmaları ve temsilcileri 4. JEOTERMAL ENERJİ TEKNOLOJİLERİ VE EKİPMANLARI FUARI’nda buluşuyor.

Özellikle 2015 ve 2016’daki 2. Ve 3.Fuarlarımız, ziyaretçi ve katılımcılardan büyük ilgi görmüş, sivil toplum kuruluşları, enerji firmaları ve devlet kurumlarının ilgisini çekmiştir.

12 – 13 - 14 Ocak 2017 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak olan GEOTHERMAL EXPO, bu sektöre girmek isteyen kuruluşlar için kaçırılmayacak bir iş ve tanıtım fırsatı konumundadır.

Fuarda ana destekçi olan JESDER (Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği) ve  özellikle fuar ile ilgili gelişmeleri sürekli sizlere aktarma göreviyle jeotermal.com olarakda fuarda bulunacağız. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler