2017 Yılının En Prestijli Jeotermal Enerji Etkinliğine Şimdiden Kayıt Yaptırabilirsiniz

12.07.2017 09:06 | 667 | Erkan Sancak (CFO)
2017 Yılının En Prestijli Jeotermal Enerji Etkinliğine Şimdiden Kayıt Yaptırabilirsiniz

2017 Yılının En Prestijli Jeotermal Enerji Etkinliğine Şimdiden Kayıt Yaptırabilirsiniz

Yılın en büyük jeotermal etkinliğine kaydınızı şimdi yapabilirsiniz. Yapılacak olan bu toplantı ve GEA Geoxpo Ekim 1-4 de Salt Sarayı Kongre Merkezi, Salt Lake City, Utah, ABD olacak.   

Bu etkinlikle Jeotermal şirketleri, akademisyenler, yatırımcılar, politika liderleri, öğrenciler ve diğer kişilerin katılmasıyla yapılacak olan bu sergide sektör bir araya gelecek.

Jeotermal Kaynaklar Üyeleri (RAM) 30 Ağustos’a kadar sadece 880 dolar, Konsey üyelerinden erken kayıt yaptıran katılımcılar için $ 1.030. Üye olmayanların kayıt yapabilmeleri için 2018 yılı için RAM üyelik yapmaları gerekmektedir. 125 dolar da 2018 yılı RAM üyelik içeren akredite bir kurumdan geçerli bir kimlik kartı ile öğrenciler ödeyecek.

Teknik Programına ek olarak, RAM Yıllık Toplantısı Resepsiyonu  ve Jeotermal Enerji Derneği (GEA) GeoExpo+  için üç günlük kayıt ile Pazar akşamı bir  Açılış Oturumu, Pazartesi sabahı Açılış Resepsiyonu, Salı günü öğle yemeği için üç gün giriş içerir. 


Kayıt için RAM web sitesi kullanılabilir   www.geothermal.org. Bir Ön Program tam bir Kayıt Formu kullanılabilir görüntüleme ve indirme. Ancak acele etmeniz önerilir online kayıt ile bir güvenli bağlantı sağlayabilirsiniz. Link Mevcut ön sayfanın RAM web sitesinde www.geothermal.org.


Yapılacak olan bu jeotermal enerji organizasyonu ile son gelişmeler hakkında bilgi edinmek için premier topluyor. Geçen yıl, RAM Yıllık Toplantısına ve GEA GeoExpo+ 25 farklı ülkeden 1200'den fazla katılımcıya ev sahipliği yaptı.

RAM Yıllık Toplantısı, teknik, politika ve piyasa konferans oturumlar, eğitim seminerleri, yerel jeotermal ve yenilenebilir enerji projeleri turları ve birçok ağ fırsatları sunacak.

GEA GeoExpo+ iş liderleri jeotermal toplum için teknolojinin projelerini, ekipman, hizmet ve devlet sergilemek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Geçen yılki fuarda 100'den fazla katılımcı vardı.

Organizasyon hakkında daha fazla bilgi için 
www.geothermal.org  sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

RAM Yıllık Toplantı ve GEA GeoExpo+ Salt Sarayı Kongre Merkezi, Salt Lake City, Utah, ABD 


Organizasyon hakkında bilgi için ve sponsor olmak için alay@geothermal.org mail adresiyle iletişim kurabilirsiniz. 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler