5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergisi IIGCE 2017 Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

03.08.2017 00:03 | 557 | Erkan Sancak (CFO)
5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergisi IIGCE 2017 Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergisi IIGCE 2017 Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

 

Jeotermal enerjiye artan ilgi, gelecekteki enerji arzındaki önemi ve gelişimini hızlandırma ihtiyacı, jeotermal paydaşları arasında daha geniş kapsamlı işbirliği ve yeniliği teşvik eden ve geliştiren kapsamlı bir sanayi forumuna ev sahipliği yapmak için herkese cazip geliyor. INAGA'nın Yıllık Bilimsel Konvansiyonu, 2 - 4 Ağustos 2017 tarihleri ​​arasında Jakarta Kongre Merkezi'nde ("Şu andaki Zorluklar, Engeller ve Engeller Altında Taşınacak" temasıyla) INAGA'nın Yıllık Bilimsel Konvansiyonu, 2014 yılında 5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Konferans ve Sergisi IIGCE'ye ev sahipliği yapıyor. Jeotermal Gelişimin Elde Edilmesi İçin Fırsatlar 2025 Hedefi ". Bölgenin Jeotermal endüstrisindeki en önemli etkinliğine katılmanızı ve gelişmiş programlardan yararlanmanızı gururla sunarız.

Firmaların bu jeotermal foruma katılması şirketleri bölgedeki jeotermal endüstrisi hakkında en güncel bilgiyi, görünürlüğünü ve bilgiyi elde etmenizi sağlar ve jeotermal bilim, teknoloji ve iş alanındaki en son gelişmelerin güncellenmesini sağlar. Bu etkinliğe katılarak şirketinizin jeotermal endüstride uzun süreli iş kazanacağından eminiz.

 

 Başkan INAGA 2017

Yakındoğu jeotermal potansiyeli ve dünyanın en büyük potansiyel jeotermal enerji kaynakları arasında yer alan Endonezya, 2 - 4 Ağustos 2017 tarihleri ​​arasında 5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergi (IIGCE) 2017'yi ağırlamaktan onur duymaktadır. Geçmişin başarısı ışığında Konferanslarda IIGCE, bölgedeki jeotermal endüstri yöneticileri ve profesyonelleri için en önemli forum olarak kabul edilmektedir. Olay, Endonezya'da jeotermal endüstrisinin gelişmesinde de bir kilometre taşı. Bu fırsatı, Endonezya Jeotermal Derneği'nin (INAGA) 17. Yıllık Bilimsel Konvansiyonu ile birlikte yapılacak olan 5. IIGCE 2017'ye hepinize ağırlamaktan memnuniyet duymak isterim. Bu, dünya çapındaki potansiyel iş ortaklarıyla büyük bir ilişki kurmak için altın bir fırsattır,

5. IIGCE 2017, 2013 yılında her yıl düzenlenen önceki başarılı olayların devamı niteliğindedir. 5. IIGCE 2017'nin, hükümet ajansları, politika yapıcılar, kilit paydaşlar, yatırımcılar, hizmetler gibi bölgelerde önemli bir jeotermal olay haline gelmesinden gurur duyuyorum. Jeotermal endüstrisindeki şirketler, akademisyenler ve uzmanlıklar, jeotermal endüstrideki en son gelişmeleri paylaşmak ve profesyonel ilişkiler kurmak ve uzmanlar arasında atılım fikirleri alışverişinde bulunmak için bir araya geliyor.

Bu yıl yüksek rütbeli yetkililerin özel Keynote konuşmalarında ele alacağımız ve ayrıca davet edilen tanınmış konuşmacılarımız tarafından " Gelecekteki Başlıca Konuşmacılar tarafından tartışılacak olan, Jeotermal Gelişimin Gerçekleştirilmesine Yönelik Mevcut Zorluklar, Engeller ve Fırsatlar Altında Devam Ediyor " temasını aldık . 2 (iki) günlük konferans sırasında Genel Kurullar.

Endonezya Jeotermal Birliği (INAGA) ve 5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergisi (IIGCE) 2017, tüm jeotermal topluluğu bize katılmaktan ve Endonezya'nın jeotermal enerjisinde önemli bir gelişmeye yardımcı olmak ve desteklemek için küresel bir toplantıya katılmaktan memnuniyet duyuyor Endonezya için geleceğe yönelik sürdürülebilir bir enerji arzı ve güvenliği sağlamak için uzmanlık ve deneyimleri paylaşarak.

5.IGIGCE 2017'de sizi görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımla, 
Endonezya Jeotermal Derneği

 

 

        YÖNETİM KURULU BAŞKANI IGCE 2017

 

Endonezya, Jakarta Kongre Merkezi'nde 2 - 4 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 5. Endonezya Uluslararası Jeotermal Kongre ve Sergi (IIGCE) 2017'ye hoşgeldiniz dilerim. 5. IIGCE 2017'in, hükümet ajansları, politika yapıcılar, kilit paydaşlar, yatırımcılar, hizmetler şirketleri, akademisyenler ve jeotermal endüstrideki uzmanlıkları bir araya getirerek jeotermal endüstrideki en son gelişmeleri paylaşmak ve profesyonel oluşturmak için bölgede önemli bir jeotermal olay haline gelmesinden gurur duyuyorum. Uzmanlar arasında yenilikçi fikirler alışverişinde bulunmanın yanı sıra,

Konulu konunun bu yılki konferansı: "Mevcut Zorluklar, Engeller ve Jeotermal Gelişimin Elde Edilmesine Yönelik Fırsatlar 2025 Hedefi İlerleme" , mevzuat konusunun en son teknoloji uygulaması, güncel uygulamaları ve jeotermal alanındaki gelişmelere olan ihtiyaca kadar olan sorunları ele alacak. Sanayi ve topluma katkısı.

Bu nedenle, bu sözleşmede, onurlu konuklarımız, Parlamento Başkan Yardımcımız (DPR) ve ülkedeki jeotermal gelişim ile ilgili olarak alınacak ilgili Bakanlıkların Bakanları tarafından yapılacak özel bir açılış oturumu hazırladık. Geliştiriciden birinin CEO'su ve 2 (iki) günlük genel toplantılarda Geliştiriciler, Görevli, Danışman ve Üretici tarafından konuşmacıların katılacağı konferansın 2 (iki) genel toplantısı. Özellikle Endonezya ve dünyanın geri kalanında, jeotermal gelişim ile ilgili bilgi, fikir ve tecrübelerini temaya atılacak ve düşüncelerini ve düşüncelerini ifade etmeleri bekleniyor.

5. IIGCE 2017, teknik sunum üzerinde yoğunlaşacak olan Endonezya Jeotermal Derneği (INAGA) 'nın 17. Yıllık Bilimsel Konvansiyonu ile bağlantılı olarak gerçekleştirilecektir. Geçtiğimiz yıl, jeolog, jeofizikçi, jeokimyacı, rezervuar mühendisleri, sondajcılar, sosyal meselelere kadar çeşitli disiplinlerden jeotermal uzmanlarca 100'den fazla kağıt sunuldu ve sunuldu. Bu nedenle, bu yıl için aynı sayıda teknik makale sunulmasını bekliyoruz. Böylece, 5. IIGCE 2017, zorlukların üstesinden gelmek ve Endonezya'nın jeotermal endüstrisinde engel oluşturmanın aşılması için uygulayıcılar arasında devrimci fikir ve deneyim alışverişinde bulunmak için büyük bir fırsat sunmayı amaçlıyor.

IIGCE 2017'in diğer programları yazma ve fotoğraf yarışması, sergi ve iş dünyasından iş fırsatlarına sunuyor. Ayrıca, profesyoneller, akademisyenler ve diğer ilgili tarafların jeotermal endüstrisi ve Endonezya'daki gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayan, şu anda 271 MW elektrik üreten Darjat Jeotermal Sahasına Batı gezisi programına katılmak için teşvik ediyorum.

5. IIGCE 2017 başkanı olarak, katılımcılarımıza, konuşmacılara, kâğıt sunuculara, sponsorlara, reklamverenlere ve katılımcılara, düşünce ve uzmanlığı paylaşmak, bu Sözleşmeyi ilginç kılmak için katkıda bulunmak ve desteklemek için verilen en sıcak davetimi, büyük beğeni toplamaktan mutluluk duyuyorum. Ve başarılı olay, sadece kişisel gelişim için değil, aynı zamanda ulusun gelişimi için de.

Bu nedenle, herkesi saygıyla, bu etkinliğe katılmaya davet ediyorum ve sizi 5.İGCE 2017'de hoş karşılamayı umuyoruz.

 

Kaynak İçin Lütfen Tıklayınız

  • Haberler

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler