1 MW 1 MW’ta 1 Numara olan Leıtwınd Türkiye’de Hızla Büyüyor!

08.03.2018 09:47 | 725 | Erkan Sancak (CFO)
1 MW 1 MW’ta 1 Numara olan Leıtwınd Türkiye’de Hızla Büyüyor!

1 MW 1 MW’ta 1 Numara olan Leıtwınd Türkiye’de Hızla Büyüyor!

Sürdürülebilir bir doğa için rüzgar enerjisini akıllı enerjiye dönüştüren LEITWIND Türkiye’deki pazarlama aktivitelerini hızlandırıyor. Sağladığı kârlı yatırım seçenekleriyle lisanssız segmentin lider markası, “1 MW’ta 1 numara” olarak biliniyor.

Müşterilerine göre, yüksek yatırım getirisi, üstün kalite ve performans sunan LEITWIND, satış öncesi ve sonrası sağladığı teknik destekle de güvenilirlik sağlıyor.

80, 86 ve en son 90 metrekarelik kanat (rotor) çaplarıyla çok daha fazla süpürme alanına sahip LEITWIND, alandaki rüzgar hızına bağlı olarak benzer türbinlerden %30 ila %50 arasında daha fazla enerji üretim kapasitesine sahip. Başlangıç yatırımının geri ödemesinden sonra bu oran müşteriler için daha fazla enerji üretmek ve daha fazla kâr sağlamak anlamına geliyor.

Bu sene 130. faaliyet yılını kutlayan LEITNER Grubu’nun altında yer alan LEITWIND için öncelikli olan müşteri memnuniyeti. LEITNER’in tecrübesinin gücüyle kullanıcılara, rüzgar türbini pazarındaki mevcut en yüksek standartları takip ederek mükemmel kalite ve teknik performans sağlayan LEITWIND, kullandığı ‘direct drive’ teknolojisi sayesinde daha uzun süreli kullanımı da garanti ediyor. Bu teknoloji sayesinde sistem döner parçası ve sürtünme azaltılırken hem eskime ve bakım ücretlerinden tasarruf sağlıyor, hem de daha az rüzgarlı alanlarda dahi enerji üretim imkanı sunuyor.

LEITWIND bugüne kadar Türkiye’de lisanssız elektrik üretimine ilişkin yönetmelikle düzenlenen birçok proje gerçekleştirdi. Son olarak, Çorum Belediyesi’nin 4 adet LTW 80 / 1.0 MW türbinlerini devreye alarak yılda 16.000.000 kW enerji üretimi sağlamayı planlıyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler