Oceanmec, 15 Eylül’de Mis Gibi Bir Türkiye İçin “Hadi Yapalım” Sloganı ile Çöp Toplama Hareketini Başlattı

16.09.2018 00:35 | 280 | Admin
Oceanmec, 15 Eylül’de Mis Gibi Bir Türkiye İçin “Hadi Yapalım” Sloganı ile Çöp Toplama Hareketini Başlattı

Çevik grup bünyesinde yer alan Charisma De Luxe Otel ve Oceanmec Energy International  15 Eylül Eylül Dünya çöp toplama gününde temiz bir Türkiye için sokağa çıktı tüm gün boyunca sahile bırakılan çöpler toplandı.
 
Araştırmalara göre insanlar pis buldukları yeri pis bırakıyor, temiz buldukları yeri de tertemiz… Türkiye genelinde insanlar, çöp toplayan birini gördüğünde izlemektense, yardım etmeyi tercih ediyor.
 
İyilik gibi temizlik de bulaşıcıdır diyerek  başlayan bu harekette amaç farkındalık yaratarak insanlara çöplerini çöp kutularına atmaları gerektiğini hatırlatmak ve bir günde olmasa da bu hareketi devam ettirerek tertemiz bir Türkiye yaratmak.
 
 
 
Doğaya, hayvanlara ve insanlara saygılı bir toplum içinde, huzurlu yaşamak için Türkiye’nin çöp kahramanları sadece 15 Eylül değil  her zaman temiz bir Türkiye duyarlılığı ile ülkesini seven herkesi eline eldiven geçirmeye ve sokağını temizlemeye davet ediyor.

Yorumlar

Yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için [ÜYE OL] tıklayabilirsiniz. Üyemiz iseniz [GİRİŞ] yapabilirsiniz.

Kategorideki Diğer Haberler